• Головна
  • Волинські студенти - переможці провідних спортивних змагань України та Європи
09:51, 25 березня 2017 р.

Волинські студенти - переможці провідних спортивних змагань України та Європи

Для спортсменів, які навчаються в Академії рекреаційних технологій і права, перший місяць весни приніс багато перемог, - повідомляють Волиснькі новини.

Так, студенти академії увійшли до збірної команди України для участі в командному Чемпіонаті Європи зі спортивної хотьби в Чехії. На зимовому Чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 20 км студент 2 курсу напряму підготовки «Туризм» Іван Лосев, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, здобув ІІ місце, а магістрант спеціальності «Фізична культура і спорт» Олексій Казанін, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, посів ІІІ місце.

На Кубку України із самбо ІІІ місце здобула студентка 3 курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» Ольга Климюк, майстер спорту України з дзюдо та сумо.

Золотими призерами Чемпіонату області з дзюдо стали троє студентів академії: студентка 3 курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» Ольга Климюк, майстер спорту України з дзюдо та сумо; студент 1 курсу спеціальності «Фізична реабілітація» Антон Галюк; студентка 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Марія Червань.

Срібним призером в Спартакіаді міста Луцька 2017 року стала збірна команда із плавання під керівництвом тренера Людмили Фукс, старшого викладача кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації.

Колектив та студенти академії пишаються тим, що за підсумками Спартакіади міста 2016 року серед команд вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації наші спортсмени посіли ІІ місце.

Чемпіоном України з дзюдо стала студентка 2 курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» Валентина Шмаль, майстер спорту України. Студентка 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Тетяна Радошинська, майстер спорту України посіла ІІІ місце на Чемпіонаті України з дзюдо.

Волинські студенти - переможці провідних спортивних змагань України та Європи, фото-1
Волинські студенти - переможці провідних спортивних змагань України та Європи, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...