• Головна
  • Луцька міськрада не хоче перетворювати луцький аеропорт на агропідприємство
12:48, 29 березня 2017 р.

Луцька міськрада не хоче перетворювати луцький аеропорт на агропідприємство

Депутати Луцької міської ради проголосували проти перетворення ПАТ «Луцьке авіапідприємство» у товариство з додатковою відповідальністю «Луцьке агропідприємство» та відправлять на загальні збори підприємства начальника відділу управління майном міської комунальної власності Аллу Грабко.
Про це стало відомо сьогодні, 29 березня, під час пленарного засідання 21-ої сесії Луцької міської ради.
Начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко розповіла, що під час зборів, які відбудуться 24 квітня, підприємство розгляне питання зміни керівництва, а також наглядової ради підприємства ПАТ «Луцьке авіапідприємство». Додатково на зборах буде розглянуто питання про перетворення ПАТ «Луцьке авіапідприємство» у Товариство з додатковою відповідальністю «Луцьке агропідприємство».
17548819_1883768578569712_1479374794_o
Алла Грабко
Луцькій міській раді, як акціонеру, що володіє 30% акцій підприємства, запропонували два варіанти: проголосувати за перетворення та обміняти акції у співвідношенні 1:1 або не підтримувати рішення про перетворення та отримати компенсацію за свої акції.
За словами чиновниці, існує третій варіант: міськрада, як власник 30% акцій, може заблокувати це рішення. Алла Грабко сказала, що підприємство є збитковим і жодного дня не приносило прибуток. Також пані Грабко розповіла, що полоса не годиться для прийому літаків, бо вона є короткою і знаходиться в поганому стані, але керівництво хоче залишити цю полосу, щоб зробити там клуб малої авіації, а інші території використовувати для сільського господарства.
За це рішення проголосували 30 депутатів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...