
19:28, 29 березня 2017 р.
Луцька "стометрівка" стала "елітною" парковкою (ФОТО)
У Луцьку головна пішохідна вулиця - Лесі Українки перетворилась на парковку.
Про це написала лучанка Софія Гаврилюк на своїй сторінці у "Фейсбук". Свої слова жінка підкріпила фото.
"Зустрічайте - нова парковка у нашому місті.. Елітна парковка на пішохідній вулиці" , - йдеться у дописі.





Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
07:23
22 червня
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня