
08:59, 30 березня 2017 р.
У Луцьку нетверезий водій збив дорожній знак
На перехресті вулиць Потебні – Львівської водій Mitsubishi Galant не надав перевагу в русі водієві Mercedes, який рухався по головній.
Подія трапилася вчора, 29 березня, - повідомляє Патрульна поліція Луцька.
Mercedes відкинуло на тротуар, де автомобіль збив знак пішохідного переходу. У водія цієї автівки є ушкодження, до того ж, чоловік має ознаки алкогольного сп’яніння.
Водій Mitsubishi Galant не постраждав.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
07:23
22 червня
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня