• Головна
  • Волинські селяни-одноосібники на знак протесту повернуть владі доїльні апарати?
14:35, 21 червня 2012 р.

Волинські селяни-одноосібники на знак протесту повернуть владі доїльні апарати?

На 12-й сесії облради депутати традиційно оголосили запити, – інформує «Волинська правда».

Депутат Володимир Навроцький нагадав про вибори нового редактора газети «Волинь-нова». Він оголосив запит до голови Волиньради. Обранець порушив тему статуту газети. Нагадав про право голосу голови облради під час виборів нового редактора газети.

«Мене цікавить питання, чому обласна рада була усунута від того, щоб оголосити якусь позицію?.. Обласна рада навіть про це не була повідомлена», – сказав Навроцький.

Голова Волиньради Володимир Войтович сказав, що дасть письмову відповідь на запит.

Депутат Анатолій Вітів нагадав про те, що рішення облради щодо облаштування у Луцьку музею жертв політичних репресій протягом року не виконується.

Депутат Сергій Слабенко оголосив запит до прокурора області Андрія Параки щодо голосування депутатів чужими картками. Депутат повідомив про відповідь з прокуратури за цим запитом. Слабенко сказав, що прокуратура поцікавилася: ким саме здійснювалися такі порушення? «Підстав на реагування немає», – резюмував Слабенко.

«Я дійсно не можу встановити цього негідника, який присвоїв собі такі повноваження», – продовжив депутат. Слабенко сказав, що хоче «поставити кінець цьому ганебному явищу шляхом проведення перевірки».

Депутат Валентина Блінова звернулася до волинського губернатора з вимогою врегулювання ціни на молочну сировину, яку закуповують молокозаводи у селян-одноосібників. Блінова повідомила, що Ратнівський молокозавод заборгував селянам гроші за молоко. Депутат каже, що селянам поліських районів боргують протягом останніх місяців від 1 до 3 тисяч гривень за молоко. Також обранець повідомила, що купувати сировину в одноосібників «молочні магнати» продовжують за заниженими цінами: 1, 80 гривні за літр продукції.

Блінова заявила, що селяни збираються принести під стіни Волиньради ті доїльні апарати, які вони отримали від влади.

Однак, волинський губернатор сказав, що питання не належить до його компетенції. «Давайте не займатися популізмом», – сказав Клімчук.

Депутат Віталій Собко оголосив запит голові Волинської ОДА Борису Клімчуку та начальнику обласного управління освіти і науки Олександру Хомичу, в якому закликає владу кількісно і якісно сприяти викладанню основ християнської етики у школах. За словами депутата, враховуючи пасивність батьків, викладання духовно-моральних курсів залежить від чиновників-освітян та директорів шкіл. Собко повідомив, що 7-8 учнівські класи вивчають дані курси лише у 9 школах області. Депутат зауважив, що дуже низькі показники з духовним вихованням наявні у школах Ковеля. Міносвіти належно на таку тенденцію не реагує, – констатує депутат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...