• Головна
  • «Святкування Дня Конституції - гарний привід видати паспорти телятам», - Борис Клімчук
16:20, 25 червня 2012 р.

«Святкування Дня Конституції - гарний привід видати паспорти телятам», - Борис Клімчук

Під час обласної відеоселекторної наради, яка відбулася 25 червня, голова Волинської ОДА Борис Клімчук та голови райдержадміністрацій розглядали два питання. Першим в порядку денному було обговорення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року № 342 «Про отримання спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження поголів’я молодняку ВРХ». Про це повідомив власкор «Перця Волинського».

В рамках цієї програми селяни можуть отримати близько 500 гривень за те, що вигодують теля, індентифікують його в сільраді, та отримають там же паспортину на тварину.

Як виявилося, з цим на Волині проблеми:

«Я не розумію, як так сталося, що по деяких селищних радах паспорти отримали 0 господарств? Чи вже в нас такі хазяї господарюють, що їм 500 гривень не потрібні? Он в селі Зелена тільки одне теля має паспорт. Ви не жартуйте з нашим народом, не затягуйте видачу паспортів худобі! Я знаю українців, вони довго запрягають та швидко їдуть. І так поїдуть, що нам усім мало не покажеться!»,- нажахав голів райдержадміністрацій та своїх підлеглих Борис Клімчук.

Особливе роздратування голови облдержадміністрації викликала репліка з району, в якій голова однієї сільради поскаржився на те, що його колеги бояться видавати паспорти.

«В мене таке враження, що голів селищних рад вибирали для мебелі. Ви коли йшли на вибори, не думали, що треба буде приймати рішення і ставити підписи? Щоб я такого більше не чув!» - гримнув Борис Петрович.

Втім, в порівнянні з іншими областями, ситуація з паспортизацією волинських корів не виглядає настільки тривожною. Наприклад в у Львівській області зареєстровано в два рази менше худоби, в Івано-Франківській в три рази менше. Це говорить про те, що голови сільрад Волині трошки краще ведуть інформаційну роботу серед населення, хоча і все одно не на належному рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...