
10:56, 13 квітня 2017 р.
У Луцьку затримали нетверезого водія
Сьогодні, близько 6 години ранку, надійшло повідомлення від небайдужого громадянина, який розповів, що невідомі особи розпивали алкогольні напої в районі річки Сапалаївка, по вулиці Чорновола.
Чоловік повідомив, в який автомобіль сіли потім особи,- повідомляє прес-служба Патрульної поліції Луцька.
Екіпаж патрульних зупинив транспортний засіб "Фіат Добло" та запропонував водієві пройти перевірку на вміст алкоголю. Результат був позитивним – 1, 21 проміле.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
07:23
22 червня
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня