
20:17, 14 квітня 2017 р.
Хасиди прив’язали коня до іномарки і на швидкості тягнули по трасі (ВІДЕО)
На трасі Гережанівка-Умань відбулося фактично катування тварини. Очевидці подій стверджують, що хасиди прив'язали коня до автівки і тягнули по трасі.
Подія трапилась 13 квітня, - повідомляє "Вечірня Умань".
Люди, які проїжджали повз, побачили, як іномарка тягне коня. Очевидці зафіксували порушення на камеру телефону і викликали правоохоронців. У відео прив’язана до іномарки тварина лежить на землі і з неї тече кров.
Даний факт порушення підтвердила поліція.
"За попередньою інформацією можна сказати, що у власності чоловіка є коні, які втекли, і він повертав тварин додому. Власник стверджує, що не тягнув коня на швидкості, а повільно їхав і тварина йшла за машиною. Є також коментарі свідків, які стверджують інакше. За даними фактами буде проводитися перевірка", – повідомив речник черкаської обласної поліції Дмитро Грищенко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:34
18 серпня
13:33
18 серпня
09:31
18 серпня
23:01
15 серпня
20:59
13 серпня