• Головна
  • Голова Волинської облради палко оспівав конституційного реформатора Януковича 33 хвилини тому
16:14, 27 червня 2012 р.

Голова Волинської облради палко оспівав конституційного реформатора Януковича 33 хвилини тому

Голова Волинської облради Володимир Войтович, урочистим голосом читаючи текст написаного виступу, приділив надзвичайну увагу оспівуванню Президента, справжнього власника латифундії Межигір’я Віктора Януковича та його прагненню реформувати Конституцію. Про це йшла мова на урочистих зборах з нагоди 16-ої річниці Конституції України у Волинському облмуздрамтеатрі, повідомляє «Під прицілом».

Спочатку Войтович зачитував стандартний екскурс про історію українського конституціоналізму та наводив кимось написані фрази про його унікальність та передові для свого часу ідеї. Але він не зміг зупинитися на прийнятті Конституції України у 1996 році.

Не сказавши жодного слова про ознаки узурпації влади за правління Януковича та численні порушення Конституції України, Войтович перейшов до обгрунтування намірів свого вождя з реформування Конституції під себе.

«Якою б не була Констиутція, вона не може передбачити всіх змін. Саме тому Віктор Янукович реформує Конституцію і проводить конституційну реформу, - самовіддано переконував Володимир Войтович. – Створення Конституційної Асамблеї здійснюється задля залучення потенціалу суспільства. Мотивація для створення Асамблеїі – висновки ПАРЄ Ради Європи. Є можливості ухвалення Конституції установчими зборами. Тому пропонується і в нас провести конституційну реформу через особливий орган. Це дає можливість залучити фахівців до створення Основного Закону держави».

Як вірний слуга Віктора Януковича та його політичних забаганок, Володимир Войтович кинув тезу про те, що наше суспільство дійшло до думки вдосконалення конституції.

«У відповідь на це глава держави і видав укази. Без оновлення Конституції неможливо оновити країну», - запевнив голова Волинської облради.

«Політики мають пам'ять від них і від їх поваги до постулатів закону залежить майбутнє. Варто відійти від вузькополітичних амбіцій», -  переконував політик, який підтримує політичні сили, для котрих закон давно не є авторитетом.

Таким чином, сьогодні Войтович від імені голови Волинської ОДА Бориса Клімчука та міського голови Луцька Миколи Романюка урочисто оспівував конституціоналіста Януковича та його наміри змінити Основний Закон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...