
12:17, 20 квітня 2017 р.
На Володимирській раптово загорівся "Opel"
У Луцьку на вулиці Володимирській у загорівся автомобіль марки "Opel".
Про це поінформували у прес-службі патрульної поліції Луцька у мережі Твіттер.
Відомо, що автомобіль був обладнаний газовою установкою.
Обставини займання авто будуть повідомлені після з'ясування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
07:23
22 червня
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня