
10:32, 21 квітня 2017 р.
Чи забезпечить держава ліками онкохворих дітей Волині?
Народний депутат України Ірина Констанкевич, яка щиро вболіває за райони, котрими опікується, подала депутатський запит до очільниці Міністерства охорони здоров'я.
Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.
Усім відомо, що існує "теорія" за якою ліки виділяються скрізь і для всіх, особливо для онкохворих, але люди так і продовжують лікуватися за власні кошти.
Саме тому Ірина Мирославівна резонно підкреслює цей факт, звертаючись до Уляни Супрун: "На тему ліків можна говорити багато. На жаль, чуємо повсякчас, що держава виділяє мільйони мільйонів на їх придбання, а ми, громадяни, всупереч усім "запевненням" лікуємося власним коштом. Тому й звернулася до МОЗ із депутатським запитом про забезпечення ліками онкохворих дітей Волині. Таких ліків потребують особливо у Камінь-Каширському, Любешівському та Маневицькому районах, які постраждали від аварії на ЧАЕС. Чекаю на відповідь, чи не обділена наша область вкотре увагою урядових чиновиків".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
20 червня
09:03
20 червня
5 міст, 215 учасників: як го "Дівчата" разом з Нацполіцією змінюють культуру реагування на насильство
Новини компаній
17:00
19 червня
Як захистити підлітка від маніпуляцій в інтернеті? Безкоштовний онлайн-курс від Unicorn School – рішення для всієї родини
Новини компаній
11:00
18 червня
ТОП новини
live comments feed...