• Головна
  • У Луцької влади вже не вистачає коштів на утримання постраждалих від обвалу будинку
16:29, 2 липня 2012 р.

У Луцької влади вже не вистачає коштів на утримання постраждалих від обвалу будинку

Сьогодні у Луцькій міській раді відбулось засідання евакуаційної комісії з приводу вирішення питань з поселенням та узгодженням списків жителів будинку по вул. Рівненській, котрий обвалився 10 червня, інформує «Під прицілом».

Зокрема начальник управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Кирилюк повідомив, що мешканці 28 квартир з першого та другого під’їздів проживають в готелі «Світязь». Щодо жителів третього та четвертого під’їздів, бажаючі теж проживають в готелі, однак в цих під’їздах забезпечене водо-, газо- та електропостачання, тому мешканці можуть там проживати. Однак, поки ще не відомі остаточні результати експертизи, щодо того чи придатний будинок для проживання, людям надається можливість проживати в гуртожитку педагогічного коледжу (вул. Глушець, 39) і до 5 липня ці мешканці повинні повернутись до своїх квартир, або оселитись в гуртожитку бо в міському бюджеті гроші швидко закінчуються. На сьогодні в даному гуртожитку попри те, що зареєструвались 11 жителів, ніхто з постраждалих не проживає.

Як повідомив директор департаменту підприємництва Луцької міської ради Анатолій Козлюк, міська рада не має можливості оплачувати проживання всіх жителів постраждалого будинку. Тому після 5 липня в готелі мають залишитись лише жителі першого і другого під’їздів, решта ж жителів повинні переселитись до гуртожитку. «На сьогодні в готелі «Світязь» проживає 78 осіб. Щодня їхнє проживання обходиться нам приблизно в 6 тис. грн., а харчування – приблизно 5 тис.так як харчуються не всі, а лише близько 50 осіб», - повідомив Анатолій Козлюк.

Заступник міського голови Святослав Кравчук зазначив, що до 5 липня повинні бути готові точні списки всіх жителів і визначено, хто з них і де має проживати. Також було дане доручення з'ясувати чому люди, котрі приписані за іншими адресами, а не за адрксою вул. Рівненська 109, проживають в готелі "Світязь".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...