
СЕСІЯ ОНЛАЙН
16:12, 26 квітня 2017 р.
Ігор Поліщук пояснив, чому лучанам не могли продовжити опалювальний сезон
СЕСІЯ ОНЛАЙН
Виконувач обов'язків Луцького міського голови Ігор Поліщук пояснив, чому мерія не могла відновити теплопостачання у помешканнях лучан, - інформує “0332.ua”.
Про це стало відомо під час сесії Луцької міської ради.
За словами Ігоря Поліщука, у зв'язку із покращенням погодних умов, в Луцьку був достроково припинений опалювальний сезон. Втім згодом температура повітря трохи знизилася. Відповідно до міськради почали надходити скарги людей, які вимагали відновити теплопостачання.
Втім, зазначає Поліщук, більшість голів ОСББ та переважна більшість населення міста виступили проти відновлення роботи котелень. Відповідно міськрада вирішила не вмикати котельні, адже на це потрібно три дні. Більше того, котельні постачали б тепло у луцькі квартири ще близько трьох днів до потепління і їх знову довелося б вимикати, на що йде іще три дні.
Крім того, додає Ігор Поліщук, до опалювального сезону потрібно готуватися, а оскільки обладнання на котельнях застаріле, зайвий раз піддавати його навантаженню, запускаючи та припиняючи їх роботу, небезпечно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мінеральні добрива та їх види
Новини компаній
16:38
28 лютого
14:05
28 лютого
13:11
26 лютого
20:50
24 лютого
live comments feed...