• Три волинські ДЮСШ - у п`ятірці кращих чемпіонату України
07:28, 28 квітня 2017 р.

Три волинські ДЮСШ - у п`ятірці кращих чемпіонату України

У Кропивницькому 27 квітня закінчився Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші). Про це йдеться на сайті Федерації легкої атлетики Волинської області.

Змагання були надвичайно успішними для делегації волинських легкоатлетів.

Три волинські ДЮСШ - у п`ятірці кращих чемпіонату України, фото-1

Уперше в історії волинської легкої атлетики відразу три дитячі спортивні школи опинилися за результатами загальнокомандного заліку серед ДЮСШ у першій пятірці. Любешівська ДЮСШ фінішувала другою, Нововолинська – четвертою, а ДЮСШ Луцького району – пятою серед 56 шкіл країни, які делегували спортсменів на чемпіонат.

У командному заліку волиняни вибороли високе 4 місце із 25 команд. Наша команда набрала 671 очко, а «бронзові» харків’яни – 688. Виграли загальний залік дніпряни, другими фінішували легкоатлети Київської області.