
14:11, 29 квітня 2017 р.
Шахтарі Волині готові перекрити дороги
Гірники шахти №1 «Новововолинська», аби добитися виплати заборгованої зарплати, готуються до акцій протесту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. .
«Як повідомив телефоном голова первинного осередку копальні Анатолій Мухомеджанов, шахтарі не отримують зарплати із середини лютого. «Обурює те, що №1 «Новововолинська», згідно з наказом Міненерговугілля,
переведена у реструктуризацію і на всі передбачені у зв’язку з цим роботами передбачено 100-відсоткове фінансування із держбюджету, - справедливо обурюється профспілковий лідер. – Але кошти на рахунки підприємства не надходять і зарплата гірникам не виплачується. Нікого не цікавить, як людям жити, годувати і вчити дітей, оплачувати комунальні послуги та інше. Тому ми не будемо далі терпіти такого ставлення до себе. Сьогодні на засіданні профкому НПГУ вирішено, якщо 3-4 травня працівникам підприємства не повернуть заборгованого, 5 травня перекрити автошлях на межі між
Волинською й Львівською областями біля мосту через річку Західний Буг. Частина гірників також готова їхати до Києва пікетувати Міністерство енергетики та вугільної промисловості», - йдеться в дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:24
29 грудня 2025 р.
15:23
29 грудня 2025 р.
09:21
29 грудня 2025 р.
21:12
26 грудня 2025 р.
14:15
26 грудня 2025 р.
12:10
26 грудня 2025 р.
08:09
26 грудня 2025 р.
Швидкий онлайн кредит в Україні - де знайти перевірену МФО?
Новини компаній
11:00
25 грудня 2025 р.