• Битва аутсайдерів: «Волинь» поступилася «Дніпру» (ФОТО)
10:07, 1 травня 2017 р.

Битва аутсайдерів: «Волинь» поступилася «Дніпру» (ФОТО)

Пропустивши на останніх хвилинах матчу з пенальті, "Волинь" поступилася сусіду по турнірній таблиці дніпровському «Дніпру» - 0:1, - повідомляє «0332.ua».

Минулого туру лучани поступилися прямому конкуренту у боротьбі за виживання - львівським «Карпатам» і фактично втратили шанси на збереження прописки у Прем’єр лізі на наступний сезон.

Посеред тижня дніпряни поступилися у півфіналі Кубка України донецькому «Шахтарю» і приїхали до Луцька не в найкращому настрої. «Дніпру» у цьому матчі не могли допомогти дискваліфікований Кочергін та травмовані Ротань і Кравченко. У «Волині» не було особливих проблем з кадрами, бо ряд гравців відбули дискваліфікацію і на цей матч Кварцяний зміг випустити бойовий склад.

Поєдинок активніше розпочали гості, однак до серйозних моментів у дніпрян справа не доходила. Перший реальний гольовий момент у «Дніпра» виник на 21-й хвилині: Довбик під кутом вривався в карний майданчик лучан, але Неділько перевів удар на кутовий. А через кілька хвилин вже «хрестоносці» могли відкривати рахунок у матчі. Мемешев запресингував воротаря дніпрян Луніна, але не зміг переправити «кулястого» у сітку воріт.

До слова, цього тижня з’явилася інформація, що Луніним цікавиться мадридський «Реал». Напевно, молодий воротар перенервував з цього приводу, але більше таких конфузів, впродовж поєдинку, голкіпер не допускав.

Повертаємося до матчу. На 29-й хвилині дніпряни подали небезпечний кутовий, проте ніхто з гравців «Дніпра» не зміг пробити по воротах Неділька. Гості продовжували створювати і марнувати моменти: на 37-й хвилині невдало пробив Довбик, а через кілька хвилин Неділько спіймав м’яч після удару в ближній кут.

На перерву команди пішли з нулями на табло.

На початку другої половини зустрічі команди обмінялися небезпечними нагодами. У дніпровців після подачі кутового пробивав Когут – м’яч просвистів над поперечкою. Своєю чергою, лучани відповіли сольним проходом Мемешева, який зробив простріл на Петрова, але останній не зміг пробити по воротах.

Матч проходив з великою кількістю боротьби і, здавалося, що з фінальним свистком нулі на табло залишаться, але по-іншому думав арбітр матчу. На 90-й хвилині Луньов обіграв захисника лучан Горопевшека і останньому нічого не залишалося, як фолити – пенальті. До «точки» підійшов Чеберко, який розвів Неділька і м’яч по різних кутах – 0:1.

На післяматчевій прес-конференції  Віталій Кварцяний зазначив, що, судячи з розвитку подій на полі, гра була до голу. Також тренер лучан поскаржився на те, що через деяких футболістів довелося перебудовуватися десь з 15-ї хвилини першого тайму.

Насамкінець Віталій Володимирович відзначив вищу кваліфікацію суперника та привітав «Дніпро» із перемогою.

У своєму активі лучани мають 13 очок і займають останнє місце в турнірній таблиці. Наступний матч лучани зіграють проти полтавської «Ворскли».

До слова, цього тижня у ЗМІ з’явилося інтерв’ю головного тренера «Волині» Віталія Кварцяного, в якому він  запевнив, що команда з вірогідністю в 99% залишиться у «вишці» на наступний сезон. Напевно щось знає Віталій Володимирович, бо мало віриться в те, що «Волині» це вдасться зробити за спортивним принципом.