• Головна
  • 40 тисяч волинян отримають надбавку до пенсії
16:22, 4 травня 2017 р.

40 тисяч волинян отримають надбавку до пенсії

Із 1 травня, відповідно до Закону України “Про Державний бюджет” на 2017 рік, встановлений новий прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність. Його збільшено із 1247 до 1312 гривень. У зв’язку з цим, певні складові пенсійних виплат волинських пенсіонерів будуть перераховані.

Про це інформує  ВРД НСТКУ.

Величина підвищення кожному пенсіонеру буде розраховуватись індивідуально за матеріалами наявними у пенсійній справі. Зокрема, від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, залежить мінімальний розмір пенсії непрацюючих пенсіонерів, доплата за понаднормативний стаж непрацюючим пенсіонерам, пенсії за особливі заслуги перед Україною, мінімальний розмір пенсії по втраті годувальника та членам сімей військовослужбовців, інші передбачені законодавством виплати. Про це наголосила начальник управління Пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду в області Людмила Андросюк.

«Перерахунку не підлягають пенсії дітям війни. Це – велика чисельність пенсіонерів. Також не перераховується додаткова пенсія та компенсаційна виплата по втраті годувальника. Перерахунок таких пенсій буде проводитись автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ. Звертатися до органів Пенсійного фонду за таким перерахунком не потрібно», – повідомила Людмила Андросюк.

Однак пенсіонерам варто пам’ятати: якщо працевлаштовуються або звільняються з роботи, у разі зміни членів їх сім’ї та інших змін, які впливають на пенсійну виплату, вони зобов’язані про це повідомляти органи Пенсійного фонду області.

За словами Людмили Андросюк, середній розмір пенсійної виплати на Волині становить 1627,78 грн. – для цивільних пенсіонерів, що на 156,26 грн., більше, ніж минулого року. 70 гривень підвищення отримають понад 40 тисяч пенсіонерів Волині.

Середній розмір підвищення виплат для пенсіонерів силових структур і відомств становитиме 91 гривню. Із них збільшено розмір пенсії буде понад 6 тисячам осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#надбавка #пенсія #Людмила_Андросюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...