• Головна
  • На Волині 50% домогосподарств отримали субсидії
15:53, 6 травня 2017 р.

На Волині 50% домогосподарств отримали субсидії

Субсидії для відшкодування оплати житлово-комунальних послуг у березні отримали 169,1 тис. домогосподарств, або 50,1% їх загальної кількості.

У січні-березні субсидії призначено 31,4 тис. домогосподарств, з них у міських поселеннях – 19,2 тис. домогосподарств, у сільській місцевості – 12,2 тис. домогосподарств, - повідомляють у Головному управлінні статистики у Волинській області.

Загальна сума призначених субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг становила 54,6 млн. грн. Середній розмір призначеної субсидії в розрахунку на одне домогосподарство становив 1737,7 грн (у січні-березні 2016р. – 1579,3 грн).

Крім того, у січні-березні 2,4 тис. домогосподарств було призначено субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Середній розмір призначеної у березні субсидії цього виду на одне домогосподарство становив 2832,1 грн.

Загальна сума субсидій готівкою, отриманих домогосподарствами на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, у січні-березні становила 4,6 млн. грн.

У січні-березні за житло та комунальні послуги волиняни сплатили, враховуючи погашення боргів попередніх років (без врахування електроенергії), 414,1 млн. грн, або 92,8% нарахованих сум за цей період. На кінець березня громадяни заборгували за газопостачання 38,6 млн. грн, за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 35,0 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 20,3 млн. грн, за вивезення побутових відходів – 3,8 млн. грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 0,5 млн. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидії #волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...