• Головна
  • Володимир Красуля попередив турійчан про «подарунки» із ветсанзаводу
22:31, 6 травня 2017 р.

Володимир Красуля попередив турійчан про «подарунки» із ветсанзаводу

Голова ГО «Волинські патріоти» Володимир Красуля попереджає турійчан про те, що тваринні відходи можуть потрапити на їх землю.

Про це Красуля повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Голова громадської організації пропонує волинянам організувати чергування та поставити вартових порядку, аби відходи дійсно не «приїхали» на Турійщину.

Подаємо текст повідомлення Володимира Красулі в повному обсязі:

«Шановні Турійчани! Будьте уважні, за нашою оперативною інформацією Клюська сільська рада ухвалила рішення прийняти до себе (точніше, під селище Турійськ та село Обенижі) відходи "діяльності фірм благодійників", тобто курячі, свинячі і інші тваринні відходи з Ковельського ветсанзаводу, які нещодавно вже "завітали" до Турійська. Ймовірні місця де "подарунки" від вищевказаних панів осядуть - це пасіка між Турійськом та Клюськом , лісгоспівська пасіка між Турійськом, Радовичами та Обенижами (урочище Кути). Думаю пчоли будуть "дуже раді" та візьмуть там хорошу взятку, а дітлахи принесуть з водойм до дому кучу хвороб. Хоча якраз це, сьогодні дорослих жителів Клюська, взагалі не турбує. Друге, пропонується жителям Турійська брати участь в чергуванні по недопущенню проїзду подарунків від "благодійників" через Турійськ. Також жителям сіл Задиби та Радовичі виставити вартових порядку по уникненню всяких несподіванок зі сторони свинячих та курячих панів та їх місцевих владних посібників. Хотілося б, щоб жителі Клюська, Гароші, Волиці та Тагачина все ж запитали в своїх депутатів та голови, чому вони прийняли таке рішення? Які санітарні норми були застосовані ? Ми розуміємо, що сьогодні свинячо-курячі відходи це результат діяльності тих, "хто за смердючі гроші купує голоса продажних виборців" та обирає нам ніяку владу, яка і в подальшому робить такі витівки. Ми розуміємо, що в місті Ковель катастрофа і потрібно ситуацію якось вирішувати. Думаю для цього є обласна, районна та сільські ради, сільські та селищні громади, відповідні санітарні служби та екологія. Незадовго ці пани будуть за свою смердючу діяльність відповідати, адже все це повинно робитись за погодженням депутатів обласної, районної, сільської ради, сільських та селищних громад і в визначених відповідними службами місцях та з дотриманням відповідної процедури, а не таємно вночі по-злодійськи. Розумію, що декому так зручніше, але давайте будемо жити ПО НОВОМУ і Клюська сільська рада, яка погодилася взяти відходи повинна погодити свої дії з сусідами по прилеглій території з Турійською селищною та Туличівською сільськими радами, так як від цього залежить здоров’я та життя людей, особливо дітей. Будь яку інформацію про рух відходів з Ковельського ветсанзаводу просимо терміново нам надавати. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖІ!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#володимир_красуля #турійськ #ветсанзавод
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...