
17:54, 7 травня 2017 р.
Волинянин майже півстоліття зберігав ртуть у чайнику
55-річний житель міста Горохів приніс до працівників Горохівського відділу поліції 600 грам ртуті з поханням утилізувати її.
Правоохоронці вияснили, що ртуть у гумовій колбі чоловік купив ще у 1978 році в невідомих осіб, - пише Район.Горохів.
Тоді мав використати її для виготовлення телевізійної антени, але залишив у підсобному приміщенні і забув про те аж на 39 років.
Колбу горохівчанин знайшов у старому чайнику.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
07:23
22 червня
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня