• Головна
  • Для луцьких студентів патрульний проводив лекцію
21:41, 10 травня 2017 р.

Для луцьких студентів патрульний проводив лекцію

10 травня у приміщенні юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки працівник Патрульної поліції Луцька провів лекцію на тему адміністративної відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька .

Протягом заходу студенти-юристи третього року навчання мали змогу обговорити найбільш важливі та актуальні питання адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, юридичні аспекти притягнення винних до відповідальності, порядок оформлення документів та проблеми, які виникають під час складання матеріалів.

Під час обговорення виявили проблемні моменти чинного законодавства України та розпочали пошуки механізмів для їх усунення. Студенти мали змогу поставити будь-які запитання інспектору про найбільш розповсюджені правопорушення у Луцьку, про специфіку роботи Патрульної поліції та отримати вичерпні відповіді.

«Переконаний, що випускники університету зможуть долучитись до вдосконалення нашого законодавства з метою покращення рівня наявної правової культури та побудови нової правової культури в Україні. Чимало студентів активно цікавились процедурою відбору кандидатів до поліції та виявили неприховане бажання стати частиною великої сім’ї поліцейських», - поділився враженнями інспектор Патрульної поліції Луцька Дмитро Слабенко, який проводив лекцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#патрульна_поліція #СНУ #лекція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...