• Головна
  • У Луцьку обговорили капітальний ремонт однієї з центральних вулиць
15:49, 10 травня 2017 р.

У Луцьку обговорили капітальний ремонт однієї з центральних вулиць

Ремонт вулиці Кривий Вал буде виконано за ціною минулого року, - пише «0332.ua».

Про це йшлося сьогодні, 10 квітня, під час громадського обговорення капітального ремонту вулиці Кривий Вал.

На початку обговорення виконувач обов'язків міського голови Ігор Поліщук розповів, що суть реконструкції полягає в тому, що потрібно перекласти існуючий камінь, докласти його там, де його не вистачає: від вулиці Глушець до перехрестя вулиці Кривий Вал. Також планують встановити освітлення і відремонтувати тротуари.

Ігор Поліщук додав, що ремонт буде виконано за минулорічними цінами.

Представляючи проект, його розробник Олександр Балан зазначив, що кошторис зроблений за цінами минулого року і він не перераховувався. Формат проектної роботи – це капітальний ремонт вулиці. Проте, до капремонту вулиці не можна віднести ремонт фасадів будинків.

«Ремонт цієї вулиці розроблявся, як частина реконструкції центральної частини Луцька. Основну увагу ми приділили розміщенню стоянок автомобільного транспорту. Проект передбачає три стоянки: біля скверу – 25 автомобілів, напроти візового центру – 30 автомобілів та в районі скверу Святого Миколая – 8 автомобілів», - розповів Олександр Балан.

Також планують від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Лесі Українки зняти і перекласти плитку.

Олександр Балан не оминув й тему ремонту тротуарів.

«Ми були ініціатором заборонити використання плитки-фем. Ми не проектуємо ремонт тротуарів натуральними матеріалами по тій причині, що ця вулиця забудовувалася в 30-ті роки минулого століття і тротуари там викладені піщаною плиткою. Тому ми не будемо нічого змінювати і покладемо цю саму піщану плитку.  Також ми замінимо ті світильники, які є, на енергозберігаючі, поставимо сміттєві урни і обмежувачі для руху автомобілів», - завершив чоловік.

Також було озвучено термін гарантії ремонту, який складає 7 років.

Під час обговорення депутат міськради Микита Рабан наголосив на тому, що від вулиці Набережної до вулиці Богдана Хмельницького найгірше покриття і його потрібно ремонтувати.

Ігор Поліщук сказав, що потрібно розробити проектно-кошторисну документацію, визначити кількість коштів на ремонт цієї ділянки і винести цей проект на засідання сесії міської ради

Мешканці вулиці висловилися проти парковок і хочуть, щоб ремонт розпочався з комунікацій, а не «лавочок і лампочок».

Луцький депутат Павло Данильчук запропонував зробити вулицю Кривий Вал пішохідною від візового центру до вулиці П’ятницька гірка.

Насамкінець Ігор Поліщук додав, що пропозиції щодо ремонту вулиці будуть прийматися цей і наступний тиждень.

«Пропозиції приймаються цей тиждень і весь наступний. Ми ще раз зберемо громадське обговорення і затвердимо остаточний план ремонту», - завершив Поліщук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт #вулиця #кривий_вал #луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...