• Головна
  • «0332.ua»: Микита Чибар – ТОП-ведучий міста Луцька
ОПИТУВАННЯ
09:54, 11 травня 2017 р.

«0332.ua»: Микита Чибар – ТОП-ведучий міста Луцька

ОПИТУВАННЯ

З 4 по 10 травня лучани мали можливість обрати найбільш відомого та харизматичного ведучого міста, - інформує «0332.ua».

Нагадаємо, на сайті міста Луцька «0332.ua» старував новий проект, участь в якому можуть взяти всі охочі. Лучанам варто лишень віддати свій голос в опитуванні за одного із пропонованих кандидатів. Опитування змінюються щотижня і вони передбачають обрання найкращого політика, громадського діяча, спортсмена, журналіста тощо.

Відтак, цього тижня мешканці Луцька голосували за найбільш відомого та харизматичного ведучого міста.

За результатами «Голосу міста», найбільшу підтримку від лучан отримав Микита Чибар, за якого проголосували 44,6% респондентів. Друге місце посів Славко Мазурок (по 12,2%). Трійку лідерів замкнув Михайло Кузьмич, якого підтримали 10,8% опитуваних лучан. За Галину Падалко проголосували 8,1% респондентів. Інна Мархевка отримала 5,4% голосів. Назар Пащук, Ліза Шубко та Жора Потапчук – по 4,1%. За Сергія Скулинця та Світлану Рижук віддали голоси по 2,7% респондентів. Останнє місце в рейтингу зайняв Віктор Присяжнюк із показником 1,4%.

Фото переможця опитування ми розмістимо на головній сторінці нашого видання, а уже невдовзі ви можете знайти на сторінках «0332.ua» інтерв’ю із лідером рейтингу Микитою Чибарем.

Наш проект продовжується і уже цього тижня лучани матимуть змогу обрати найбільш популярного та професійного фотографа міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Микита Чибар
44,6%
Інна Мархевка
5,4%
Сергій Скулинець
2,7%
Галина Падалко
8,1%
Віктор Присяжнюк
1,4%
Назар Пащук
4,1%
Славік Мазурок
12,2%
Світлана Рижук
2,7%
Жора Потапчук
4,1%
Михайло Кузьмич
10,8%
Ліза Шубко
4,1%
#опитування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...