• Головна
  • Волинська телерадіокомпанія просить обласну раду зробити ремонт
15:01, 11 травня 2017 р.

Волинська телерадіокомпанія просить обласну раду зробити ремонт

«Волинське телебачення» просить обласну раду зробити ремонт. Про це стало відомо сьогодні, під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму, - інформує ІА «0332.ua».

Виконувач обов’язків генерального директора ПАТ НСТУ «Волинська регіональна дирекція» Ольга Куліш розповіла, що на сьогодні 180 працівників забезпечують цілодобове мовлення для Волинської області але, на жаль, вони знаходяться у дуже незручних умовах, бо отримали ще у 1992 році приміщення без потрібної матеріально-технічної бази. Як наголосила Ольга Куліш, попри всі незручності своє зобов’язання перед державою виконують вчасно.

 
Тому представники звернулися до комісії щодо отримання фінансування для капітального ремонту редакційного приміщення, завершення реконструкції і технологічного і оснащення приміщення. Як стало відомо, представники телерадіокомпанії власним коштом виготовили проектно-кошторисну документацію. Також Ольга Куліш наголосила, що такий ремонт – це не погано для області, бо область не витрат кошти на утримання і не буде витрачати. Але капітальний ремонт має зробити власник – волинська громада. 


Зінкевич Костянтин, депутат обласної ради зауважив: «Крім журналістської роботи колектив телерадіокомпанії створює документальні фільми. І ці фільми викликають у глядачів такі патріотичні почуття, що перевершують передачі центральних каналів. Тому я прошу підтримати це звернення». 
Комісія підтримала звернення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ольга_куліш #водтрк #нсту #волинська_регіональна_дирекція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...