• Головна
  • Працівники луцького вишу залишились без роботи
14:26, 11 травня 2017 р.

Працівники луцького вишу залишились без роботи

Звернення працівників редакційного відділу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки щодо порушень трудового законодавства розглянули сьогодні, 11 травня, під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Як пояснила представник редакційного відділу Анна Косенко, 15 березня адміністрація університету повідомила, що їх відділ ліквідовується на підставі клопотання начальника планово-фінансового відділу і бухгалтера університету. 

Питання повинно було бути винесене  на засіданні вченої ради університету, яка засідала 22 лютого. Однак, цього не зробили. 

Як повідомила представниця редакційного відділу, раніше вони були відомим у Луцьку видавництвом «Вежа», але у 2015 році на вимогу орендодавця покинули приміщення з усім обладнанням і залишилися ні з чим. Так, як планово-фінансовий відділ поставив занадто високу ціну за редакційну роботу, більшість авторів звернулися у інші видавництва. 

Представникам відділу порадили звернутися до голови наглядової ради університету Ігоря Палиці. 
Також голова постійної комісії (і ректор ЛНТУ) Петро Савчук зазначив: «Якщо такі сильні працівники будуть шукати роботу – можете звертатися».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сну #ігор_палиця #петро_савчук #вежа #видавництво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...