• Головна
  • На Волині оздоровлено всього 20% дітей
09:15, 6 липня 2012 р.

На Волині оздоровлено всього 20% дітей

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк провів виїзне засідання міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей. Про це повідомили у прес-службі Волинської ОДА.

На засіданні комісії було проаналізовано хід проведення літньої оздоровчої кампанії у місті Луцьку, Луцькому та Ківерцівському районах.

Зокрема, в обласному центрі на оздоровчу кампанію 2012 року виділено 1726,7 тис. грн. Станом на сьогодні оздоровленням та відпочинком охоплено майже 20% дітей шкільного віку. З них: 45% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування оздоровлено, 54% дітей із малозабезпечених сімей, 20% із багатодітних сімей. У Луцькому районі фінансове забезпечення оздоровчої кампанії 2012 року становить 426,4 тис. грн. Працювало 36 таборів із денним перебуванням дітей. Протягом 2012 року на оздоровлення було направлено 11 дітей пільгових категорій в МДЦ „Артек” та 5 – ДП „УДЦ „Молода гвардія”. У Ківерцівському районі на проведення оздоровчої кампанії виділено 806,6 грн. Станом на 5 липня вже оздоровлено 4756 дітей, що становить 58,6 %.

Підсумовуючи аналіз оздоровлення на згаданих територіях, заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк зобов’язав відповідальних осіб не допустити погіршення якості послуг з оздоровлення. Виконкому Луцької міської ради комісія рекомендувала забезпечити виконання доручення Президента України щодо охоплення послугами з відпочинку та оздоровлення не менше 50% від загальної кількості дітей шкільного віку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...