• Головна
  • IT-технології та туризм: обговорили стратегію розвитку Луцька до 2030 року (ФОТО)
17:50, 11 травня 2017 р.

IT-технології та туризм: обговорили стратегію розвитку Луцька до 2030 року (ФОТО)

Сьогодні, 11 травня, у приміщенні Бізнес академії практичного менеджменту відбувся круглий стіл, на якому обговорили стратегічні напрямки розвитку обласного центру Волині до 2030 року, - пише ІА 0332.ua

На початку заходу представник громадської організації, яка займається стратегією регіонального розвитку міста Луцька Петро Гоцалюк назвав п’ять стратегічних напрямів розвитку обласного центру Волині: розвиток людського капіталу, побудова інноваційної економіки, розвиток туризму, комунальної інфраструктури, розширення меж міста й міжмуніципальне співробітництво.

За його словами, розробники стратегії бачать Луцьк історичним європейським містом з інноваційною економікою. Воно має бути комфортним для мешканців та гостей.

На думку Петра Гоцалюка, пріоритетними галузями розвитку Луцька є IT-технології та туризм.

Під час обговорення стратегії розвитку міста кандидат соціологічних наук Світлана Сальнікова запропонувала змінити назву першої цілі на ровиток соціального капіталу та додати сюди такі напрямки, як захист дитинства та культуру старіння. Також вона вважає, що сюди потрібно додати  розвиток громадських мереж, які б займалися різними питаннями.

Освітянин Тарас Божидарник запропонував створити програму ідеологічного та патріотичного виховання молоді.

«Зараз багато молоді їде в інші країни, бо вона не бачить майбутнього в нашій країні. Цю програму розвитку не буде для кого робити, тому потрібно створити програму ідеологічного та патріотичного виховання молоді», - резюмує пан Тарас.

Голова ради директорів корпорації «VolWest Group», доктор економічних наук Віктор Корсак зазначив, що Луцьку потрібно створювати конкурентні переваги, щоб воно вигідно відрізнялося від інших міст. Таким чином, до Луцька можна буде заманити розумну молодь.

Директор Бізнес академії Тетяна Репницька закцентувала увагу на тому, що Луцьк вже позиціонується, як центр бізнес-туризму.

«Бізнесменів вражає наше місто і його люди, які хочуть розвиватися», - резюмує Тетяна Репницька.

Насамкінець Петро Гоцалюк зазначив, що програма розвитку Луцька розробляється на замовлення міської ради і вона буде презентована стратегічному комітету. Фінансування заходів, які передбачені в програмі, буде здійснюватися за рахунок місцевого та державного бюджетів, також до фінансування долучиться місцевий бізнес.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#розвиток_луцька
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...