• Головна
  • У Луцьку визначили володаря цьогорічного кубка з футзалу (ФОТО)
19:46, 12 травня 2017 р.

У Луцьку визначили володаря цьогорічного кубка з футзалу (ФОТО)

В спортивно-розважальному комплексі «Adrenalin City» відбулася фінальна гра, яка визначила володаря Кубка міста Луцька з футзалу сезону 2017 року.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

За підсумками півфінальних поєдинків у головному матчі за кубковий трофей зійшлися команди «Теремно-Хліб» та «Динамо», котрі у четвер зуміли обіграти своїх опонентів.

У Луцьку визначили володаря цьогорічного кубка з футзалу (ФОТО), фото-1

Гра видалася бойовою, цікавою для глядачів та результативною на голи. З перших хвилин без розвідки команди розпочали поєдинок. Відкрив рахунок на четвертій хвилині динамівець Андрій Бойко. Через дві хвилини його одноклубник Богдан Понагайба подвоює рахунок. Пекарі не знітилися і через хвилину Дмитро Бурковський забиває гол, тим самим скоротив рахунок у грі. Динамівці, отримавши порцію адреналіну після пропущеного м’яча, нарощують темп і на восьмій хвилині Андрій Бойко забиває свій другий м’яч у грі. В подальшому гра проходила в контрвипадах почергово обох команд і рахунок до кінця першого тайму не змінився. На перерву команди пішли з рахунком 3:1 на користь «Динамо».

Друга половина гри розпочалася атаками команди «Теремно-Хліб». Проте динамівці не тільки вдало оборонялися, але і на п’ятнадцятій хвилині забивають четвертий гол, автором якого став Роман Москвич.

У Луцьку визначили володаря цьогорічного кубка з футзалу (ФОТО), фото-2

А далі настав бенефіс динамівця Олександра Давидова, який став автором двох красенів-голів на вісімнадцятій та останній хвилинах, довівши рахунок у грі до 6:1. Теремнівців цей гол зачепив за живе і вони вкотре довели, що необхідно боротися до останніх секунд. І за сімнадцять секунд до завершення матчу Михайло Байбула забиває гол престижу.

Отож кінцевий результат - 6:2 на користь команди «Динамо», яка і стала цьогорічним володарем Кубка міста Луцька з футзалу сезону 2017 року.

Після завершення фінальної гри начальник управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець та президент Асоціації міні-футболу (футзалу) Волинської області Сергій Голоскоков подякували командам за змістовну гру, глядачам за палку підтримку та вручили командам дипломи та кубок переможця цьогорічного розіграшу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію