15:40, 15 травня 2017 р.

На Волині слідкують за копами

На Волині працює старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності. 

Ним є Андрій Яцук, який до того успішно служив в лавах Патрульної поліції Луцька.

Про це інформує прес-служба Патрульної поліції Луцька.

Андрій Яцук слідкує на Волині за дотриманням прав і свобод людини працівниками поліції при забезпеченні заходів з підтримання громадської безпеки і порядку, під час виявлення та розкриття злочинів, запобігання адміністративних і кримінальних правопорушень та протидії злочинності, досудового розслідування кримінальних правопорушень, виконання інших завдань, покладених на поліцію.

Також він здійснює контроль за роботою органів і підрозділів поліції з охорони осіб, затриманих за підозрою у скоєнні кримінальних злочинів, осіб, щодо яких застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, та засуджених осіб, їх доставки під час досудового слідства, проведення з ними слідчих дій, розгляду справ в судах, забезпечення виконання постанов суду про адміністративний арешт.

Нагадаємо, що Управління забезпечення прав людини (УЗПЛ) функціонує в структурі апарату Національної поліції України, до його складу входять представники різних областей. 
Основним завданням підрозділу є забезпечення контролю за дотриманням прав і свобод людини в поліцейській діяльності.

Якщо Ви бачите дії працівників Національної поліції, що порушують права людини чи маєте пропозиції щодо удосконалення роботи органів Національної поліції у сфері дотримання прав людини, звертайтесь до представника Управління:
• адреса: м. Луцьк, вул. Винниченка 21; вівторок з 14:00 до 18.00 та четвер з 09:00 до 13.00.
• телефони: +380 50 492 75 95 , (0332) 742 396.
• соціальна мережа Facebook за посиланням: facebook.com/uzpl.volyn.
• електронна пошта: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#яцук #дотримання_прав #копи #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...