• Головна
  • На Волині підакцизну продукцію продають з порушеннями
12:20, 16 травня 2017 р.

На Волині підакцизну продукцію продають з порушеннями

Протягом січня-квітня 2017 року в ході 78 проведених фактичних перевірок суб’єктів підприємництва , які здійснюють реалізацію підакцизної продукції на Волині, фахівці ДФС в області встановили 94 порушення.

Про це інформує Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській області зафіксували 36 фактів роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від мінімальних встановлених цін, та 29 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій. Окрім того, в ході перевірок зафіксовано порушення касової дисципліни, продаж спиртного у невстановлених місцях, реалізація цигарок поштучно тощо.

«Розуміючи, якої шкоди здоров’ю та життю громадян може завдати споживання сурогатної підакцизної продукції, фахівці територіальних органів ДФС тримають на особливому контролі питання легалізації ринку алкогольної та тютюнової продукції. В межах наданих нам повноважень ми вживаємо заходи з тим, щоб припинити незаконну реалізацію підакцизної продукції та попередити такі факти в майбутньому. Як бачите, фактичні перевірки бізнесу свідчать, що позиція окремих бізнесменів щодо дотримання законодавчих норм у сфері реалізації алкоголю і тютюну не завжди відповідальна», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

«Долучитися до легалізації ринку підакцизу може кожен», - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області. Довідавшись про факти продажу алкогольних напоїв чи цигарок з порушеннями, варто одразу повідомити контролюючі органи. Саме така отримана від громадян інформація буде слугувати підставою проведення перевірок недобросовісних підприємців та торгівельних мереж.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акциз #продукція #митниця #дфс #світлана_савчук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...