
18:54, 16 травня 2017 р.
У Луцьку спіймали чоловіків, які незаконно ловили рибу
Учора, близько 23 години, екіпаж отримав виклик з вулиці Кічкарівської, що невідомі особи зарибалюють ставки.
Про це повідомляють у прес-службі патрульної поліції.
На місці події патрульні виявили двох чоловіків, які несли надувний човен та відро з рибою.
Громадяни повідомили, що витягли рибу з розставлених перед тим сіток.
За цією адресою викликали інспекторів рибохорони, які оформили відповідні матеріали за порушення правил вилову риби.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня