
21:15, 16 травня 2017 р.
Кабмін запустив впровадження 4G
В Україні до кінця 2017 року планують розпочати заходи з впровадження технології зв'язку 4G.
Це вказано у планах уряду щодо цифрового розвитку України 2017 року, які опублікував прем'єр-міністр Володимир Гройсман у Facebook.
У документі вказано, що наприкінці 2017-го в державі проведуть конкурс із розподілу радіочастотного ресурсу для 4G у діапазонах 188 МГц і 2600 МГц. Це дозволить впровадити в Україні технологію мобільного зв'язку 4G.
Уряд планує цьогоріч розробити план заходів розвитку та використання широкосмугового доступу до інтернету з урахуванням подолання цифрової нерівності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня