
11:07, 17 травня 2017 р.
На території Волинського комісаріату стоятиме каплиця (ФОТО)
15 травня у Волинському обласному військовому комісаріаті відзначили День пам'яті святих мучеників, князів Бориса і Гліба.
Про це повідомляють у прес-службі Волинського обласного військового комісаріату.
«За участі особового складу Волинського обласного військового комісаріату та священнослужителів ГО"Військові Капелани Волині" УПЦ КП на місці майбутньої каплиці відбулось богослужіння на чолі з обласним деканом, отцем Михайлом (Онищуком)», - йдеться в повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня