• Головна
  • Волинські працедавці дотримуються гарантій в оплаті праці
13:17, 17 травня 2017 р.

Волинські працедавці дотримуються гарантій в оплаті праці

Працедавці, котрі не дотримуються гарантій в оплаті праці, під пильною увагою органів ДФС. Відтак, на Волині з 9,9 тисячі суб’єктів господарювання, що декларували середню заробітну плату менше 3200 гривень за IV квартал 2016 року, нині залишилося 3,2 тисячі таких платників.

Про це інформує Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

«Кількість роботодавців, котрі виплачують зарплату менше гарантованого державою рівня, останнім часом скоротилася втричі. Маємо всі підстави вважати, що цьому процесу значною мірою сприяла робота спеціальних комісій при органах місцевої влади та постійний діалог фіскалів з працедавцями-порушниками», - наголошує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Зокрема, лише у квітні триста волинських працедавців відмовилися від практики оплати праці нижче визначеного законом рівня.

«Загалом з початку року ми запросили поспілкуватися з приводу причин ігнорування законодавчих вимог 5,6 тисячі представників господарюючих суб’єктів. Ще 3,2 тисячі працедавців заслухано на спеціальних комісіях при органах виконавчої влади на місцях. Переважна їх більшість дослухалися до наших аргументів щодо важливості виплати зарплати на законодавчо визначеному рівні», - підкреслила Світлана Савчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дфс #оплата_праці #зп
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...