
18:35, 19 травня 2017 р.
В обласному військкоматі відслужили першу Літургію
На території Волинського обласного військового комісаріату, де засновано каплицю Благовірних князiв-страстотерпців Бориса i Глiба, відправили першу Службу Божу.
У день, коли Церква особливо вшановує цих угодників, відправу очолив луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук, - йдеться на сайті єпархії.
У Богослужінні взяли участь військові капелани, інше місцеве духовенство, особовий склад військкомату.
Як повідомляла інформаційна служба, 12 грудня 2016 р. митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив на цьому місці чин заснування храму і поставлення хреста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня