
10:49, 20 травня 2017 р.
На даху луцької «Просвіти» розпивали спиртне, пританцьовуючи?
Вчора, 19 травня, приблизно о 22:00 на 102 надійшов виклик, що на даху Палацу культури в Луцьку розгулюють невідомі.
На місце за викликом прибули патрульні поліцейські та активісти Самооборони Волині. Вони оглянули прилеглу територію та дах будівлі, - пише «ВолиньPost».
Однак, на даху вже нікого не було. Щоправда, там знайшли пляшки з-під спиртного.
«Десь годину тому я чув, як по зверху гупали, але думав, що ще займаються в секції танців», - розповів один із очевидців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня