• Рятувальники з Волині вибороли «золото» у Польщі (ФОТО)
16:00, 9 липня 2012 р.

Рятувальники з Волині вибороли «золото» у Польщі (ФОТО)

Волинські рятувальники на «відмінно» захистили честь держави на міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту. Про це «Волинській правді» повідомила прес-служба МНС у Волинській області.

У період з 5-6 липня у польському місті Ченстохова Селедзького воєводства відбулись ХХІХ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту. Участь у форумі взяли 16 команд з регіональних управлінь та 4-х вищих навчальних закладів державної пожежної служби Польщі, а також збірні команди спортсменів-пожежників із України, Білорусії, Росії, Казахстану, Угорщини, Чехії та Литви. Організаторами змагань виступили Головне управління та Центральна школа Державної пожежної служби Республіки Польща.

Збірна команда нашої держави складалась із 8-ми волинських спортсменів-рятувальників та 2-х представників Львівського головного територіального управління МНС. Пожежники-рятувальники змагались у традиційних видах: підйомі по штурмовій драбині, подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, двоборстві та у групових видах - бойовому розгортанні від мотопомпи та пожежній естафеті 4х100 метрів. Наша команда проявила відмінну згуртованість та взаєморозуміння, кожен її член продемонстрував свої вміння якнайкраще і в результаті збірна України заслужено виборола золоті медалі у загальнокомандному заліку. Друге місце здобула збірна Білорусії, бронзовими призерами стали господарі змагань.

Найкраще з-поміж інших українських спортсменів виступив майстер спорту Олександр Андрійчук. Він переміг у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, здобув срібні медалі у двоборстві та у складі збірної команди переміг у в пожежній естафеті 4х100 метрів.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями і цінними подарунками, які вручив Міністр внутрішніх справ Республіки Польща пан Jacek  Cichocki.