• Головна
  • Сьогодні на Волині стартує ЗНО
08:29, 23 травня 2017 р.

Сьогодні на Волині стартує ЗНО

23-го травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного тестування.

Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), – передає  Кордон.

Згідно з повідомленням, ЗНО стартує тестуванням з української мови і літератури.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

При цьому зауважується, що у разі пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО допускатися не буде.

“На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104. Результат виконання тесту буде зарахуватися випускникам загальноосвітніх навчальних закладів як оцінка державної підсумкової атестації”, – зазначається у повідомленні.

Загалом сертифікаційна робота складається з трьох частин:

Частина 1 “Українська мова” містить 33 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А.

Частина 2 “Українська література” містить 24 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А.

Частина 3 “Власне висловлення” містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на це завдання записується в бланку відповідей Б.

Результат виконання завдань частини 1 і 3 зараховується як державна підсумкова атестація. Результат виконання усієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зно #українська_мова #тести #оцінювання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...