
12:01, 23 травня 2017 р.
На недоліки перевезень тролейбусами тепер можна поскаржитися електронно
Лучан закликають фіксувати недоліки та порушення в процесі здійснення перевезень тролейбусами міста.
Про це повідомляє у Facebook директор ЛПЕ Ігор Грицюк.
Інформацію можна надсилати за допомогою смс-повідомлення, так і електронну адресу.
Директор пропонує зразок, яким варто керуватися, надсилаючи скарги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня