
17:25, 23 травня 2017 р.
Сьогодні на «Авангард» пускатимуть тільки фанатів ОА
Сьогодні, 23 травня, о 20.00 на стадіоні «Авангард» відбудеться концерт гурту «Океан Ельзи».
У зв’язку з цим, а також із метою забезпечення порядку та з підвищеними заходами безпеки, цього дня вхід на стадіон буде закритим. Не відбудуться також заняття груп здоров’я, - йдеться на офіційному сайті ФК «Волинь».
Вхід на концерт буде здійснюватися з 18.00 через ворота з боку проспекту Василя Мойсея.
Адміністрація стадіону «Авангард» просить вибачення за тимчасові незручності!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня