• Волинянин – переможець Кубку світу із кікбоксингу
22:48, 25 травня 2017 р.

Волинянин – переможець Кубку світу із кікбоксингу

На 23-му Кубку світу з кікбоксингу WAKO, що відбувся у Будапешті, перемогу здобув волинянин Юрій Зубчук.

Про це повідомив начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту Ковельради Ігор Семенюк.

У ваговій категорії 86 кг, пропустивши перше коло змагань, ковельчанин Юрій Зубчук виграв поєдинки в спортсменів Ізраїлю (достроково) та Болгарії, представник якої вибив із боротьби чинного чемпіона Європи з Польщі, і завоював перше місце.

Варто додати, що це вже друга перемога Юрія Зубчука на аналогічних змаганнях. Торік він завоював «золото» у вазі 81 кг. Його тренером і наставником є Віталій Тимофєєв. Попереду у ковельчанина – Кубок Європи, який пройде у вересні в Чехії.