• Головна
  • Волиньрада проситиме міністрів «врятувати» аварійний гуртожиток
16:56, 26 травня 2017 р.

Волиньрада проситиме міністрів «врятувати» аварійний гуртожиток

Депутати Волинської обласної ради звернуться до Міністра освіти і науки України та Міністра оборони з проханням «врятувати» аварійний студентський гуртожиток у Володимирі-Волинському й повернути його в експлуатацію, - інформує ІА «0332.ua».

 Про це йшлося під час сесійного засідання Волиньради.

Варто зазначити, що у 80-х роках у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі був зданий в експлуатацію п’ятиповерховий студентський гуртожиток. Однак у 2008 році будівлю гуртожитку за несучою здатністю та експлуатаційними властивостями конструкцій було віднесено до стану непридатного до нормальної експлуатації.

У зверненні також йдеться, що дирекція Володимир-Волинського агротехнічного коледжу неодноразово зверталась до Міністерства аграрної політики та продовольства України, до Міністерства освіти і науки України, до народних депутатів України, але питання підсилення конструкцій гуртожитку так і залишилося невирішеним. За останні 11 років кошти на капітальні видатки навчальному закладу виділялися лише в 2006 році для перекриття даху навчального корпусу №1 та у 2007 році для реконструкції котельні (при цьому коледж реально отримав на придбання нових газових котлів лише 100 тисяч гривень з обіцяних 350-ти). Крім того, з метою попередження трагедії, у 2012 році студенти були виселені з аварійного приміщення, а гуртожиток – закритий. Для відновлення експлуатації гуртожитка потрібні порівняно невеликі кошти – 850 тисяч гривень.

Таким чином, депутати Волиньради вирішили звернутися до Міністра освіти та науки й до Міністра оборони України з проханням відновити експлуатацію гуртожитку. До того ж, зважаючи на те, що у місті Володимирі-Волинському дислокуються підрозділи Збройних Сил України та існує проблема житла для військовослужбовців, депутати пропонують використовувати частину приміщення гуртожитку для потреб військовослужбовців підрозділів Збройних Сил України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#волиньрада #сесія #гуртожиток #аварійний
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...