
22:17, 26 травня 2017 р.
У Луцьку штрафували курців

Департаментом муніципальної поліції Луцької міської ради проводиться місячник боротьби з тютюнопалінням у невизначених місцях.
Так, з 1 по 25 травня 2017 року були проведені відпрацювання на різних територіях, а саме АС №1, зупинки, парки, сквери, літні майданчики, тощо, - повідомляється на сайті Луцькради.
За результатом проведених відпрацювань було складено 26 протоколів за ст.175-1 КУпАП та було передано на розгляд адміністративної комісії.
Робота із виявлення правопорушників проводитиметься і надалі у посиленому режимі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:26
19 червня
08:23
19 червня
18:53
17 червня
07:52
17 червня
15:38
15 червня