• Волинські веслувальники вибороли 15 медалей на чемпіонаті України (ФОТО)
22:53, 26 травня 2017 р.

Волинські веслувальники вибороли 15 медалей на чемпіонаті України (ФОТО)

Днями на олімпійській базі в Дніпрі завершився чемпіонат  України з веслування на байдарках та каное серед юніорів.  250 веслувальників з 20 областей України та міста Київ взяли участь в змаганнях. 198 спортсменів 1999-2000 рр.н. боролися за путівки на чемпіонати Європи та Світу, а ще 52 спортсмени юніорського чемпіонату (2000-01 рр н.)  - за путівки на Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Про це інформує Ковельська міська федерація каное.

Юніори мали можливість показати свою майстерність на дистанціях 200, 500, 1000 та 5000 метрів.

Додому  волинські веслувальники привезли 15 медалей різного ґатунку –  5 золотих, 6 срібних та 4 бронзові нагороди.

Набравши 630 очок команда з Волині посіла 7 сходинку серед областей-представників.

Серед ковельських юніорів-каноїстів відзначились:

Яцюк Олександр (студент Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ), який чотири рази вдало фінішував та завоював: 2 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

Борсук Павло (студент Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ) став срібним та бронзовим призером чемпіонату.

Потішили тренерів каное-двійки. Двічі срібні призери каное-двійка в складі Гушинця Олександра (учень  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м Ковель), Семенюка Павла (КЗ "НВК"ЗОШ І-ІІІ ст. № 13-колегіум" м. Ковель) та дует Остапчук Назар/ Кисіль Антон – тричі чемпіони та срібні призери серед каное-двійок. Остапчук Назар являється студентом Академія рекреаційних технологій та права,  а Кисіль Антон навчається на Факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я СНУ ім. Лесі Українки.

Також на п’єдестал піднялась юна каноїстка Калитюк Василина (учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №8 м Ковель),  яка стала срібною призеркою чемпіонату.