• Головна
  • Волинські веслувальники вибороли 15 нагород чемпіонату України (ФОТО)
14:51, 28 травня 2017 р.

Волинські веслувальники вибороли 15 нагород чемпіонату України (ФОТО)

Днями на олімпійській базі в Дніпрі завершився чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юніорів.  250 веслувальників з 20 областей України та міста Київ взяли участь в змаганнях.

198 спортсменів 1999-2000 рр.н. боролися за путівки на чемпіонати Європи та Світу, а ще 52 спортсмени юніорського чемпіонату (2000-01 рр н.)  - за путівки на Європейський юнацький олімпійський фестиваль, - повідомили у Ковельській міській федерації каное.

Юніори мали можливість показати свою майстерність на дистанціях 200, 500, 1000 та 5000 метрів.

Додому  волинські веслувальники привезли 15 медалей різного ґатунку –  5 золотих, 6 срібних та 4 бронзові нагороди.

Набравши 630 очок команда з Волині посіла 7 сходинку серед областей-представників.

Серед ковельських юніорів-каноїстів відзначились:

Олександр Яцюк (студент Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ), який чотири рази вдало фінішував та завоював: 2 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

Павло Борсук (студент Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ) став срібним та бронзовим призером чемпіонату.

Потішили тренерів каное-двійки. Двічі срібні призери каное-двійка в складі Олесандра Гушинця (учень  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м Ковель), Павла Семенюка (КЗ "НВК"ЗОШ І-ІІІ ст. № 13-колегіум" м. Ковель) та дует Назар Остапчук/Антон Кисіль  – тричі чемпіони та срібні призери серед каное-двійок. Назар Остапчук є студентом Академія рекреаційних технологій та права,  а Антон Кисіль навчається на Факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я СНУ ім. Лесі Українки.

Також на п’єдестал піднялась юна каноїстка Василина Калитюк (учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №8 м Ковель),  яка стала срібною призеркою чемпіонату.

Ковельська міська федерація каное дякує заслуженим тренерам України Василю Прохоруку, Федору Семенюку  та тренерам Олександру Прохоруку, Володимиру Троцюку за високий рівень підготовки ковельських спортсменів. Бажаємо їм невичерпної енергії та наснаги до звершення нових рекордів та яскравих перемог!