• Головна
  • Волинь: 1885 прибуткових підприємств виплачують зарплату, менше "мінімалки"
19:14, 30 травня 2017 р.

Волинь: 1885 прибуткових підприємств виплачують зарплату, менше "мінімалки"

Факти виплати зарплати менше мінімального розміру, які наразі в області допускають 1885 прибуткових суб’єктів господарювання, викликають занепокоєння, - констатують в ГУ ДФС у Волинській області. 

Про це інформує Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Така ситуація означає не лише бюджетні втрати, а й позбавлення соціальних гарантій найманих працівників, котрі погоджуються працювати в умовах нібито неповної зайнятості.

Як свідчить аналітика, усі працедавці, котрі звітувалися про оплату праці менше мінімального розміру, на співбесідах в органах ДФС пояснювали  таку ситуацію використання режиму неповного робочого дня або тижня на підприємстві, роботою по сумісництву за неосновним місцем роботи чи перебуванням підприємства на простої, відпусками без збереження зарплати.

«Господарська діяльність переважної більшості підприємств, що намагаються мінімізувати сплату податків шляхом не завжди законних маніпуляцій з відомостями про оплату праці, як правило дає підстави говорити про їх значну економічну активність, відповідно - отримання прибутків. Тому ми звертаємося до керівників таких підприємств з проханням поважати права працівників на соціальні виплати в майбутньому», - наголошує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дфс #світлана_савчук #заробітна_плата
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...