• Головна
  • На Волині майже 7 тисяч працедавців підвищили рівень оплати праці
08:36, 31 травня 2017 р.

На Волині майже 7 тисяч працедавців підвищили рівень оплати праці

У І кварталі 2017 року на Волині 6921 працедавець підвищив рівень оплати праці до показників вище мінімально визначеного законом. Про це свідчать результати опрацювання фіскалами звітності 1 ДФ за цей період, - поінформував на апаратній нараді в ГУ ДФС у Волинській області начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ відомства Олег Решетник.

Про це повідомляє Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

«Аналізуючи звітність роботодавців за ІV квартал 2016 року, ми констатували, що 9883 працедавці нараховували зарплату менше 3200 гривень. Переважна більшість із них протягом перших трьох місяців поточного року підвищили оплату праці з врахуванням нових соціальних стандартів в державі», - наголосив Олег Решетник. 

Серед чинників такого зростання – насамперед, відповідальна позиція більшості працедавців, котрі працюють у правовому полі та дбають про гідну оплату праці найманих працівників. Разом з тим, значною мірою підвищення зарплат – результат спільних заходів органів виконавчої влади та фахівців ДФС в напрямку детінізації ринку праці, - констатують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Фахівці ДФС систематично спілкуються з працедавцями, котрі ігнорують законодавчі вимоги щодо належної оплати праці. Вже цього року більше трьох тисяч представників бізнесу заслухано на засіданнях комісій та робочих груп при райдержадміністраціях. Окрім того, фахівці ДФС запросили на співбесіди до податкових інспекцій понад 5,6 тисячі представників бізнесу. Підсумок такого  інтенсивного та конструктивного діалогу - квартальне збільшення фонду оплати праці на загальну суму 200,8 мільйона гривень», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів, лише завдяки тим платникам, котрі підвищили рівень оплати праці у І кварталі 2017 року,  в бюджет додатково надійдуть 36,2 мільйона гривень ПДФО, 44,2 мільйона гривень єдиного внеску та  3 мільйони гривень військового збору.

Довідково:

Напрацьовані волинськими фіскалами матеріали щодо 20 роботодавців, котрі свідомо ігнорують законодавчі вимоги щодо оплати праці та допускають системні порушення, спрямовано до органів прокуратури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дфс #світлана_савчук #заробітна_плата #олег_решетник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...