• Головна
  • У Луцьку створять робочі місця для людей із особливими потребами
18:18, 31 травня 2017 р.

У Луцьку створять робочі місця для людей із особливими потребами

За словами директора департаменту соціальної політики Луцької міської ради Тетяни Книш, з ініціативи виконувача повноважень міського голови Ігоря Поліщука розроблено Програму соціальної адаптації осіб з інвалідністю на 2018 рік, яка не має аналогів в Україні.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Згідно цієї Програми, у Луцьку будуть створені умови для працевлаштування людей з обмеженими фізичними можливостями. “У людей з вадами зору, слуху, опорно-рухового апарату буде можливість працювати у структурі департаменту соціальної політики Луцької міської ради. Вони зможуть надавати телефонні консультації, формувати особові справи, працювати в архіві. Це унікальний проект, який допоможе особам з інвалідністю проявити себе та адаптуватися до потреб сучасного суспільства”, -наголосила Тетяна Книш.

Своєю чергою виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук зазначив, що перед розробкою Програми спілкувався із представниками громадських організацій людей з інвалідністю, аби Програма була максимально адаптована до їхніх потреб.

Він висловив сподівання, що проект успішно реалізується, а досвід нашого міста буде запозичений іншими українськими містами, аби люди з інвалідністю мали можливість соціалізуватися та заробляти певні кошти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Програмасоціальноїадаптаціїосібзінвалідністю #ігорполіщук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...