
15:24, 1 червня 2017 р.
Нетверезі і без документів: у Луцьку затримали водіїв-порушників
Учора екіпаж отримав виклик про водія Peugeot Partner, який, можливо, перебуває в стані сп’яніння.
Його зупинили на проспекті Відродження. Огляд показав 1, 41 проміле алкоголю. До того ж з 2014 році він позбавлений права керування.
Цього разу на чоловіка оформили два відповідні протокли.
Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Луцька.
І вже в ніч на 1 червня на посту в Цумані зупинили водія мотоцикла без номерних знаків. Перевірка на приладі показала 1, 24 проміле алкоголю в крові 23-річного кермувальника. Також він не мав посвідчення водія і документів на транспортний засіб.
Відтак, отримав відповідні адмінматеріали за порушення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
Вчора
5 міст, 215 учасників: як го "Дівчата" разом з Нацполіцією змінюють культуру реагування на насильство
Новини компаній
17:00
19 червня
Як захистити підлітка від маніпуляцій в інтернеті? Безкоштовний онлайн-курс від Unicorn School – рішення для всієї родини
Новини компаній
11:00
18 червня
live comments feed...