Волинські працедавці спрямували на соціальні потреби держави майже 1,1 мільярда гривень

Протягом січня-травня  2017 року на Волині страхувальники сплатили на потреби державних соціальних фондів 1 мільярд 77 мільйонів гривень єдиного внеску. Це на 28,4 відсотка більше від запланованих індикативних показників.

Про це інформує Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Індикативні показники зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перевиконано на території усіх районів області, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Це означає, що робота комісій при органах місцевої влади з питань повноти оплати праці суб’єктами господарювання та постійний діалог фіскалів  з працедавцями, котрі не дотримуються гарантій, має свій позитивний ефект. Разом з тим, варто відзначити, що переважна більшість волинських роботодавців належать до соціально відповідального бізнесу. Розуміючи, що від своєчасності і повноти нарахування та сплати єдиного внеску залежить фінансування державою пенсійних та інших соціальних виплат, вони дбають і про соціальні гарантії для своїх працівників», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що завдяки суттєвому зниженню ставки єдиного внеску працедавці отримали можливість  спрямувати на збільшення фонду оплати праці додаткові кошти.

«Щоб мати соціальні виплати в зв’язку з певними життєвими обставинами та пенсійне забезпечення в майбутньому громадяни теж повинні бути більш уважними до питання перерахування визначених законом платежів з їх заробітної плати. Очевидно, що система нарахування пенсійних виплат в Україні дедалі більше залежатиме від внеску конкретної особи в соціальні фонди. Ми звертаємося до громадян з проханням поцікавитися у свого працедавця наскільки він справно сплачує єдиний внесок та з якої суми. Цілком ймовірно, що саме така небайдужість кожного працівника сьогодні допоможе в майбутньому отримувати йому всі гарантовані державою соціальні виплати», - підсумувала Світлана Савчук.

працедавці дфс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі